Brode Üretimi

Türkiye'deki brode üretim fabrikamız

Çift kord, kord, pentamat, borerli ve düz desen üretimi yapabilme kabiliyetine sahip makina parkuru ve üretim seçeneklerini talebe göre değiştirebilen esnek üretim yapısıyla 17.000 m²'si kapalı alan olmakla birlikte toplamda 25.000 m² alana sahip Türkiye fabrikası teknolojiye ve ar-ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla üretimini sürdürmektedir. Brode üretimi, nakış üretimi, dokuma üretimi ve iplik üretimi yapılan entegre tesiste aynı zamanda 1000 m² showroomda, dünyanın birçok ülkesinden gelen değerli ziyaretçilere de desen koleksiyonları sunulmaktadır.

17.000 m² Üretim Tesisi Alanı
brode üretim

Yılların birikim ve tecrübesini Toliyent® markası ile ürün ve hizmet kalitesine yansıtmayı başaran Kaplan Brode, ar-ge ve inovasyon çalışmalarına yaptığı yatırımlarla ürün çeşitliliğini sürekli arttırmaktadır. Üretiminin önemli bir kısmını ihracata yönlendiren Kaplan Brode, üretimin tüm aşamalarında kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir.

hüseyin kaplan

İran'daki brode üretim fabrikamız

Brode sektöründe küresel anlamda söz sahibi olan Kaplan Brode; müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek adına kurduğu İran fabrikasında 12.000 m² kapalı alanda brode üretimi, nakış üretimi, örme üretimi ve iplik üretimi yapmaktadır. İran'daki brode sektöründe de lider konumda olan Kaplan Brode, başta Rusya, Türki Cumhuriyetler, Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.

12.000 m² Üretim Tesisi Alanı
nakış üretim